Hakkımızda

Eldeco Yapı Dekorasyon ve Kimya Sanayi Dış Tic.Ltd Şti. İstanbul da kurulu olup Duvar, Zemin ve Ray Sistemleri üzerine imalat, ihracat ve distribütörlük yapmaktadır. Ürünlerimiz 30 u aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.
Duvar dekorasyon ürün grubunda Firmamız 3D Bambu Duvar panellerini zengin model ve seçenekte Türkiye deki seçkin müşterilerine sunmaktadır .
Farklı ve Kaliteli ürün gamını en ekonomik ve hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedef edinen firmamız ISO9001 ve ISO14001 Kalite Güvence Belgelidir.

—————————————————————-

Eldecowall 3d Wall Panels give an extra dimension to your walls!

Eldecowall brings your walls to life with her modern and eco friendly 3d wall panels made out of the fibrous residue of Bamboo. . The raw material used for our 3d wallpanel is 100% recycled, compostable and is therefore 100% biodegradable.

Eldecowall 3D wall panels are perfect for creating an eye-catching feature or a more subtle and interesting texture on the walls. The Properly placed lighting will dramatically enhance the three dimensional effect of the panels by increasing light and shadow and give an extra dimension At this moment there are 17 different models of Eldeco 3d wall panels available.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için tüm çevre yasa ve yönetmenliklerine uyarak
Çevre etkilerini kontrol altına tutarak bu etkileri azaltarak çevresel performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilincin tüm ürün üretim faaliyetini ‘Operasyonel İş Mükemmelliği’ ile gerçekleştirerek gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

Eldeco Yapı Dekorasyon ve Kimya Sanayi Dış Tic Ltd. Şti. olarak politikamızı hayata geçirmek için yapacağımız faaliyetler.
1.Çevre boyutları ile ilgili tüm yasal genellikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.

2.Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp ham madde kullanımını azaltarak, doğal kaynakların korunması sağlamak.

3.Tesis ve proses tasarımında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.

4.Çevresel performansımız sürekli iyileştirmesi yönünde çevre yönetim sistemimizi geliştirmek.

5.Çevreye olan sorumluluklarımız konusunda tüm çalışmalarımızı, taşeronlarımız ve çevre halkını bilinçlendirerek katılımlarını sağlamak.

6.Ürünün çevresel etkilerinin iyileştirilebilmesi için tedarikçilerle ve müşterilerle sürekli iletişim içerisinde bulunmak.

7.Üretim taşıma, stoklama, işletme, arıtma ve bakım faaliyetleri sonucu oluşabilecek atık azaltarak geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme alternatiflerini değerlendirmek.

8.İş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde oluşabilecek acil durum risklerini azaltarak, sağlık güvenlik ve çevre bütünlüğünü oluşturmaktır.